De competitie-informatie bestaat uit een aantal berichten. Op deze pagina vindt u de informatie over clubs, de speellocaties en de samenstelling van de teams. De overige berichten zijn de speelweken, de indeling in klassen en de verschillende speelprogramma’s.
De volgende clubs spelen in het seizoen 2023 – 2024 met één of meer viertallen in de districtscompetitie, teams met een nummer zijn al ingeschreven:
ABAC – Binnenstad – ENPS – HIMBAK – HOK– Hulksbrug – JOV – Nieuwer Amstel – Pegasus – Pontania Bridge – Ruit – B.C. Sans Atout – US Uil – VVGA
Let op: JOV is van speelgelegenheid en van speelavond veranderd!!!
Amsterdamse Bridge Academie Club (ABAC)
Contactpersoon: | Arie Hahn, wedstrijdleider.abac@gmail.com, 06-83200019 |
Speelavond: | Dinsdag |
Speellocatie: |
Bridge- en schaakcafé 2Klaveren, de Clercqstraat 136, 1052 NP Amsterdam, 020 – 6189125
|
Teams
1 |
Captain: | Denise Schwirtz, deniseschwirtz@gmail.com, 06-26318172 |
Overige spelers: | Gerrite Boontje, Els Olsthoorn-Heim, Annelies Rotte |
Binnenstad
Contactpersoon: | Arie Hahn, wedstrijdleider.abac@gmail.com, 06-83200019 |
Speelavond: | Dinsdag (middag) |
Speellocatie: |
Teams
1 |
Captain: | A. Rommelse |
Overige spelers: | C. Appelman-Dekker, S. van Bruggen, M. Groen, L. Klumper, Adriaan van Poppel |
Diemen Noord
Contactpersoon: | Andrei Malkiewicz, altruist@tip.nl, 06-15350032 |
Speelavond: | Donderdag |
Speellocatie: | Sporthal Diemen, Prins Bernardlaan 2, 1111 ET Diemen |
Teams
Captain: | ||
Overige spelers: |
ENPS-Quibus
Contactpersoon: | Martijn Dekker, martidekker@gmail.com, 06-51529883 |
Speelavond: | Vrijdag |
Speellocatie: |
Buurt en Speeltuin Vereniging Amsterdam Zuid, Gaaspstraat 8, 1079 VE Amsterdam
|
Teams
2 |
Captain: | Joost Meltzer, joost.meltzer@gmail.com, 020 – 4090818 |
Overige spelers: | Willem Alink, Wouter Floris, Kees Rentes, Manfred Voetter, Ernst Warendorf | |
3 |
Captain: | Pieter Schuil, pseudo@hetnet.nl, 06-15214369 |
Overige spelers: | Onno de Graaff, André Stougie, Sherina Stougie | |
4 |
Captain: | Pet Grondman, pet.grondman@gmail.com, 06-40369784 |
Overige spelers: | Marloes van Heist, Jolanda Hensbergen, Hendrik Pothof, Sjef Ruhe, Kees Vlak | |
5 |
Captain: | Tom van Wagensveld, vanwagensveld@vw-z.nl, 06-21265910 |
Overige spelers: | Carola van Herwijnen, Loes Janssen, Karin Zonneveld | |
6 |
Captain: | Martijn Dekker, martidekker@gmail.com, 06-51529883 |
Overige spelers: | Eric van de Braak, Andrea Reijntjes, Corien Reus, Chris Rümke | |
7 |
Captain: | Otto Meyer, otme@live.nl, 06-84066088 |
Overige spelers: | Karin van der Heijden, Ingrid Keur, Marion Savenije, Frank Temming |
HIMBAK
Contactpersoon: | Pieter-Bas de Bruijn, pbbruijn@gmail.com, 06-29011567 |
Speelavond: | Woensdag |
Speellocatie: |
Grand Cafe Frankendael, Middenweg 116, 1097 BT Amsterdam, 020-6636222
|
Teams
2 |
Captain: | Jon van As, jonvanas@hetnet.nl, 06-85433863 |
Overige spelers: | Martin Brandwagt, Olaf Koster, Mario Vagjon, Ron de Vink, Robert Zuiverloon | |
3 |
Captain: | Arthur Westerman, arturowesterman@hotmail.com, 0297-283283 |
Overige spelers: | Egge Dubbelman, PieterLammers, Wilfried Meffert, Jolke Oppewal, Rene Rigter | |
4 |
Captain: | Jan Tak, jantak@hccnet.nl, 06-10103091 |
Overige spelers: | Wim van Bodegom, Nico Dekker, Mieke Heitmeijer, Nico Portegijs, Stephan Steinmetz | |
5 |
Captain: | Bert Bakker, g.wal5@chello.nl, 06 – 24479428 |
Overige spelers: | Joris Delahay, Richard van Haastrecht, Paul Stouthard | |
6 |
Captain: | Ronald Verstraeten, ronaldverstraeten@upcmail.nl, 06 – 54983387 |
Overige spelers: | Pieter-Bas de Bruijn, Wim Kraakman, Bram van Ommeren, Patricia van Oppen | |
7 |
Captain: | Klaas Zwart, klaaszwart@kpnmail.nl, 020-6456583 |
Overige spelers: | Henk Groen, Bert Keuper, Harro Temmink | |
8 |
Captain: | Erik Veltman, erik@erikveltman.nl, 06-83228374 |
Overige spelers: | Rick de Boer, Piet Dikken, Patrick Ernst, Gerard Koetsier, Aris Oskam | |
9 |
Captain: | Baps Keverkamp, bapskeverkamp@hotmail.com, 020-4825004 |
Overige spelers: | Astrid Gerritsen, James Gerritsen, Bert de Rooij | |
10 |
Captain: | Anton Waakop Reijers, areijers@kpnmail.nl, 06-51659763 |
Overige spelers: | Yvonne van den Hoek, Tom de Kool, Addy de Vogel |
HOK
Contactpersoon: | Wybrand Scheffer, wybrandscheffer@gmail.com, 06-30336777 |
Speelavond: | Maandag: start om 19:30 uur |
Speellocatie: |
Het Witte Huis, IJsbaanpad 45, 1076 CV Amsterdam, 020 – 6727060
|
Teams
11 |
Captain: | Jaap Veerkamp, veerkampj@gmail.com, 020-6174971 |
Overige spelers: | Cecilia Billiet, Tom Fresen, Peter Mol, Rob Pieterson, Philippe Schoonejans | |
12 |
Captain: | Jakob Bruin, jakob.bruin@gmail.com, 020-4276025 |
Overige spelers: | Petra Kaas, Rob Kaas, Connie van Moorst, Willemijn Thunnissen |
B.C. de Hulksbrug
Contactpersoon: | John Willems, john.willems42@gmail.com, 0294 – 284005 |
Speelavond: | Dinsdag |
Speellocatie: |
Piet Mondriaangebouw, Broekzijdselaan 46, 1391 XL Abcoude, 0294 – 288440
|
Teams
1 |
Captain: | Taco Werkman, werkmantaco@gmail.com, 06 – 19564620 |
Overige spelers: | Frieda Gaus, Klaas Willem van der Knoop, Coot Lodewijk, Evert Poel, Nico van der Zwaard | |
Captain: | Erik Missotten, ericmissotten@gmail.com, 06 – 27441197 | |
Overige spelers: | Thilo Kielmann, Rob Muller, Frans Santen |
Jong Ouderkerk Vooruit (JOV)
Contactpersoon: | Kees Koning, kekon@ziggo.nl, 06-80046262 |
Speelavond: | Dinsdag |
Speellocatie: |
Wethouder Koolhaasweg 4, 1191 EB, Ouderkerk Aan De Amstel
|
Teams
1 |
Captain: | Kees Koning, kekon@ziggo.nl, 06-80046262 |
Overige spelers: | Ellen Forbes, Elly Naarden, Marion Snoek, Mieke Timmer |
B.C. Koeperman
Contactpersoon: | Ariejan Groeneboom, aj_groenenboom@hotmail.com, 06-12328649 |
Speelavond: | Maandag |
Speellocatie: |
Bibliotheek, Broeker Huis, Leeteinde 16, 1151 AK Broek in Waterland
Parkeren kan iets verderop bij het voetbalveld.
WL: Cees Mul,c.m ul@hotmail.com, 020-4038845
Coronatoegangsbewijs verplicht: ja
|
Teams
Captain: | Ariejan Groeneboom, aj_groenenboom@hotmail.com, 06-12328649 | |
Overige spelers: | Kees van Beusekom, Jack Kemper, Kees Tol, Jaap Wortel |
B.C. Nieuwendam
Contactpersoon: | Pieter Peeters, bridgeclubnieuwendam@gmail.com, 06 – 46461046 |
Speelavond: | Donderdag |
Speellocatie: | Het Zwanenmeer, Beemsterstraat 491, 1024 BE Amsterdam |
Teams
Captain: | ||
Overige spelers: |
B.C. Nieuwer Amstel
Contactpersoon: | Maarten Kuiper, mwpkuiper@gmail.com, 020 – 4536787 |
Speelavond: | Woensdag |
Speellocatie: | MOC, Lindenlaan 67, 1185 LC Amstelveen |
Teams
Captain: | ||
Overige spelers: |
B.V. Pegasus-Amstelland
Contactpersoon: | Anita Kastelein, anita.kastelein@gmail.com, 06 – 46255049 |
Speelavond: | Maandag |
Speellocaties: |
MOC, Lindenlaan 67, 1185 LC Amstelveen
|
Teams
1 |
Captain: | Hein van der Aat, hein@vanderaat.nl, 0297-769051 |
Overige spelers: | Gerrit-Jan Förch, Ton van der Hoeven, Maarten Koetser, Peter de Roos | |
2 |
Captain: | Anita Kastelein, anita.kastelein@gmail.com, 06 – 46255049 |
Overige spelers: | Pieter van Engen, Gerard Jager, Ger Quelle | |
3 |
Captain: | Nelly Gruijs, nellygruijs@hotmail.com, 020-6633820 |
Overige spelers: | Lien Hampel, Paul Heye, Jeanet Uitendaal | |
4 |
Captain: | Jacques Herman, jacques.herman@xs4all.nl, 06-55853381 |
Overige spelers: | Aline Box, Jim Colland, Hans Klein Ovink, Hajo van Meer, Wilfried van Meer |
Pontania Bridge
Contactpersoon: | Paul Besseling, pjb@ziggo.nl, 06-52485601 |
Speelavond: | Woensdag |
Speellocatie: |
S&O Pontania, Roomtuintjes 233, 1093 TD Amsterdam, 020-6923586
Coronatoegangsbewijs verplicht: ja
|
Teams
1 |
Captain: | Marianne Diederen, mariannediederen9@gmail.com, 06-50472370 |
Overige spelers: | Titus Dorsman, Henk van der Gugten, Thilly Jungerius, Bert Muller, Kees Verhoeven | |
2 |
Captain: | Paul Besseling, pjb@ziggo.nl, 06-52485601 |
Overige spelers: | Ben Bos, Carel Grootveldt, Willem van Leuven, Johan Suiker, Monique Veenboer |
B.C. Ruit
Contactpersoon: | Edwin de Ruiter, ruitered@yahoo.com, 0294 – 413419 |
Speelavond: | Donderdag |
Speellocatie: |
Het Witte Huis, IJsbaanpad 45, 1076 CV Amsterdam, 020 – 6727060
|
Teams
1 |
Captain: | Ellen Goudsmit, ellengoudsmit1@gmail.com, 06-55908882 |
Overige spelers: | Guido Bakker, Louis Dekker, Elsbeth van de Laar | |
2 |
Captain: | Pieter Schermers, pieter.schermers@gmail.com, 06-44806381 |
Overige spelers: | Wim van Duren, Pieter Eskens, Gerard Wagemakers, Menno van der Zant | |
3 |
Captain: | Ben Kunnen, lgjkunnen@gmail.com, 020-6003003 |
Overige spelers: | Daan van Hille, Diederik van Huijstee, Jan Veenekamp | |
4 |
Captain: | Riëtte Habes, r.habes@planet.nl, 0346 – 283234 |
Overige spelers: | Yung Yang Hu, Wytze de Jager, Arjan Koolen, Jacqueline Oranje-van der Zant | |
5 |
Captain: | Anne Marie Verhagen, verhagen.an@gmail.com, 06-24977183 |
Overige spelers: | Anki Duin, Wilmien Kimmels, Annemiek van den Koppel, Caarla Stomp, Caro Verhagen | |
Captain: | ||
Overige spelers: | ||
Captain: | ||
Overige spelers: |
B.C. Sans Atout
Contactpersoon: | |
Speelavond: | woensdag: start om 19:30 uur |
Speellocatie: |
De Schakel, Burg Bickerstraat 46-A, 1111 CC Diemen
Coronatoegangsbewijs verplicht: ja
|
Teams
Captain: | ||
Overige spelers: | Edwin Beintema, Carla Krot, Patrick Krot |
Jongeren B.V. US Uil
Contactpersoon: | Richard Casius, kaass@upcmail.nl, 020 – 4965183 |
Speelavond: | Dinsdag |
Speellocatie: |
Het Witte Huis, IJsbaanpad 45, 1076 CV Amsterdam, 020 – 6727060
Coronatoegangsbewijs verplicht: ja
|
Teams
4 |
Captain: | Jan de Kleijn, j.dekleijn@dekic.nl, 020-4638136 |
Overige spelers: | Judith Breteler, Martijn Oppers, Sjoerd Schreuder, Paula Spil, Hans van der Weide |
VVGA
Contactpersoon: | |
Speelavond: |
Dinsdag (team 1 en 2)
Donderdag (team 3)
|
Speellocatie: |
Voetbalkantine VVGA, Wembleylaan 5, 1098 WG, Amsterdam
|
Teams
1 |
Captain: | Jan van den Hoek, jvdhoek@hotmail.com, 06-14236632 |
Overige spelers: | Charles Hartman, Kittie Hendriks, Ed Lommerse, Suzanne Moor, | |
2 |
Captain: | Harry Breukel, breukelvisscher@hetnet.nl, 06-47438308 |
Overige spelers: | Chris de Jong, Willem de Jong, Chris van Lankeren, Jaap Stam, Vanessa de Weger | |
3 |
Captain: | Gert van der Have, gertvanderhave@gmail.com, 06-29556179 |
Overige spelers: | Els Borghols, Dirk Heuf, Willem Rapati, Marga Smit |
DistrictsViertallenCompetitie – Kampioenen enzo
Woensdag 20 maart was de Centrale Afsluiting van de Hoofdklasse Viertallen in het Zwanenmeer. Met...
Toekomstdrive
Ook dit jaar organiseert het district een Toekomstdrive. Deze is bedoeld voor beginners die net...
Gemengd Paren Competitie
Helaas gaat de Gemengde Paren Competitie niet door wegens een te laag aantal deelnemers. ...